نماز جمعه 93/4/7

نماز جمعه 93/4/7

آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته4 مهرماه شهر دارالحماسه بوشهر نسبت به تهدیدات دشمن در روز های اخیر گفتند: هرگونه حرکت تجاوزگرانه جهان سلطه به حریم کشور با فرمان مقام معظم رهبری از کشور دفاع خواهیم کرد.
تاريخ: 12/7/1393
كد مطلب: 49
بازديد: 1524

"ناب" آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته4 مهرماه شهر دارالحماسه بوشهر با تبریک روز ازدواج حضرت علی«علیه السلام» و حضرت فاطمه «سلام الله علیها»، اظهارداشتند: این پیوند آسمانی دراین ماه ازدواجی با برکت و منشا خیرات بوده که برکات فراوانی درتاریخ بشریت داشته است.

ایشان در ادامه افزودند: جوانان باید ازدواج حضرت علی «علیه السلام» و فاطمه «سلام الله علیها» را به عنوان الگوی خود در زندگی قرار دهند.

آیت الله صفائی بوشهری در ادامه با بیان اینکه شناخت و همگون بودن زوجین برای امر ازدواج امری بسیار ضروری است که باید در اولویت پیوند قرار گیرد گفتند: هم اینک یکی از دلایل افزایش آمار طلاق به دلیل تفاوت های فرهنگی زوجین است.

ایشان دارا بودن مهارت های زندگی برای دختر و پسری که قرار است با هم ازدواج کنند را لازم دانستند و افزودند:باید این موضوع مد نظر خانواده ها قرار گیرد واز دخالت های بی مورد بپرهیزند، زیرا یکی دیگر از عوامل طلاق در سال های اخیر دخالت های بی مورد خانواده ها است که باید فقط در مواقع نیاز ورود پیدا کنند.

نماینده مقام معظم رهبری در استان  با گرامیداشت روز ایمنی و آتش نشانی گفتند: آتش نشانان زحمتکش در مراحل مختلف زندگی یار و مددکارمردم هستند که از آنها قدر دانی می کنیم.

ایشان در ادامه اظهار داشتند: چهارشنبه آینده روز ملی ناشنوایان است و انتظار می رود مسوولان با در نظر گرفتن توانایی این قشر زمینه های مناسب برای زندگی و اشتغال این افراد را فراهم کنند.

آیت الله صفایی بوشهری با گرامیداشت روز همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی رفتارهای رژیم اشغالگر قدس را محکوم کردند.

امام جمعه بوشهر با گرامیداشت روز سالمند گفتند: سالمندان سایه سر جامعه هستند که احترام و کرامتشان بر همه افراد خانواده لازم است.

نماینده ولی فقیه در استان ازبرگزار کنندگان هفته دفاع مقدس در استان بوشهر قدردانی کردند و افزودند: این تلاش مسوولان برای برگزاری باشکوه هفته دفاع مقدس دراین استان نشانگرهم سویی با شهدای دفاع مقدس است.

ایشان در پایان نسبت به تهدیدات دشمن در روز های اخیر گفتند: هرگونه حرکت تجاوزگرانه جهان سلطه به حریم کشور با فرمان مقام معظم رهبری از کشور دفاع خواهیم کرد.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگي
ايميل