نماز جمعه 93/7/11

نماز جمعه 93/7/11

انگلستان از صدر تا ذیل تاریخش پر از جنایت است و سیاستمداران انگلیس در حدی نیستند که بخواهند برای ایران اسلامی سخنی بگویند ، نقدی کنند .

آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری دراستان و امام جمعه بوشهر در خطبه های نمازجمعه این هفته 11 مهر ماه شهر بوشهرگفتند: انگلستان ، نامش مصادف است با استعمار ، با خشونت ، با حیله گری ، با فساد ، با جنایت و قتل. خاورمیانه هنوز جنایات انگلستان را فراموش نکرده است . استان بوشهر هنوز جنایات انگلیس را مشاهده می کند.
تاريخ: 12/7/1393
كد مطلب: 50
بازديد: 2016

آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه بوشهر در خطبه های نمازجمعه این هفته 11 مهر ماه شهر بوشهر با اشاره به پیام مقام معظم رهبری بمناسبت ایام حج و مراسم برائت از مشرکین ، گفتند: اتحاد مسلمین و بصیرت داشتن در شرایط کنونی یک فریضه است .

 

ایشان افزودند: مسلمین باید متحد باشند اگر متحد نباشند دشمنان اسلام این قطعات کوچک را تحت بحران و فشارهای نظامی و غیر نظامی می برند اما اگر متحد باشند و بصیرت داشته باشند قطعا دشمنان اسلام نمی توانند با یک جمعیت مسلمان متحد مقابله کنند .

 

امام جمعه بوشهردر ادامه با بیان اینکه  حج نمادی از اتحاد اسلامی است افزودند:  با بصیرت می توان هم درون جامعه اسلامی را  به شکل بسیار قوی متحد کرد و هم ترفندهای دشمن را شناخت.

 

ایشان در ادامه با اشاره به بخش دیگری از پیام مقام عظمای ولایت افزودند: باید در سرزمین های اسلامی برنامه شناخت اسلام ناب محمدی«صلی الله علیه و آله وسلم» از اسلام آمریکایی صورت بگیرد.

 

آیت الله صفایی بوشهری بیان داشتند: اسلام آمریکایی ، اسلامی است که جامعه استکباری همچون لباسی بر قامت برخی از سرزمین های اسلامی پوشانده و توسط سر سپرده های خود آن را گسترش می دهد و اعمال می کند

 

ایشان افزودند:باید ما اسلام ناب را بشناسیم و تشخیص دهیم کدام حقیقی است و کدام آمریکایی و به دنبال اسلام ناب باشیم .

 

نماینده ولی فقیه در استان در بخش دیگری از سخنان خود اینگونه پیام مقام معظم رهبری را تشریح نمودند که : ملت ها باید از دولت های خود مبارزه کردن با جهان استکبار و رژیم اشغالگر قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین را بخواهند تا جامعه اسلامی در مسیر پیروزی قرار بگیرد.

 

امام جمعه بوشهر با یادآوری روز شنبه روز عرفه بعنوان روز نیایش و استغفار از همگان خواستار شرکت در جمع و تلاوت دعای عرفه شدند.

 

ایشان همچنین با یادآوری روز یکشنبه روز عید قربان و آغاز دهه امامت و تبریک به مناسبته این روز و دهه گفتند:  نماز عید قربان و دهه امامت را در تمامی استان گرامی بدارید و همچنین تشکر می کنم از بنیاد بین المللی غدیر در استان که رموفق و با برنامه های بسیار خوب را اجرائی میکنند.

 

آیت الله صفایی بوشهری در ادامه تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی این نیرو را مایه اقتدار آرماش و امنیت در جامعه دانستند و از زحمات این نیرو در استان تقدیر و تشکر کردند.

 

نماینده مقام معظم رهبری در استان در ادامه با یادآوری روز سه شنبه این هفته بعنوان روز روستا گفتند: روستا مرکز تولید در حوزه های مختلف کشاورزی و دامپروری است . ما باید روستاها را آباد کنیم که مهاجرت روستائیان به شهر یک ضایعه فرهنگی اقتصادی است .

 

ایشان با بیان اینکه روستاها باید غنی شوند افزودند: کشاورزی و تسهیلات کشاورزی ، کمک به کشاورزان ، آبادانی  روستاها و ایجاد فضاهای مناسب برای جوانان روستا یک ضرورت است که اگر روستاها قوی باشند قطعا اقتصاد ایران رشد خواهد کرد.

 

امام جمعه بوشهر همچنین با تقدیر و تشکر از مواضع رئیس جمهور در سازمان ملل متحد در رابطه با نفی اندیشه ها و عملکر آمریکا و جهان استبکار و رژیم اشغالگر قدس گفتند: از ایشان تقاضا دارم با تمام توان در راستای اجرائی کردن فرامین مقام معظم رهبری کوشش کنند.

 

ایشان همچنین سخنان سخیف و نابخردانه نخست وزیر انگلیس در سازمان ملل که خود حامی جنایتکاران، تروریست ها و طراح تمامی بحران ها در جهان هستند را محکوم کردند.

 

آیت الله صفائی بوشهری افزودند: انگلستان ، نامش مصادف است با استعمار ، با خشونت ، با حیله گری ، با فساد ، با جنایت و قتل. خاورمیانه هنوز جنایات انگلستان را فراموش نکرده است . استان بوشهر هنوز جنایات انگلیس را مشاهده می کند.

 

ایشان افزودند: انگلستان از صدر تا ذیل تاریخش پر از جنایت است و سیاستمداران انگلیس در حدی نیستند که بخواهند برای ایران اسلامی سخنی بگویند ، نقدی کنند .

 

ایشان با مخاطب قرار دادن انگلیس گفتند: شما سرتا پا بی آرویی  و جنایت و فساد هستید . فساد سیاسی و اخلاقی و اقتصادی.

 

نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر در ادامه افزودند : باید مسئولان سیاسی ما عبرت بگیرند و به هیچ صورت با مسئولان سیاسی انگلیس مذاکره نکنند.

 

ایشان افزودند: سیاستمداران انگلیس فکر می کنند هنوز قرن 18 و 19 است که در همان زمان هم توسط انقلابیون در سطح جهان وعلمای این استان و سردارانی مثل شهید رئیسعلی دلوری  شکست ها خوردید و امروز که ایران اسلامی یک قدرت جهانی است شما می توانید با سخنانی اینچنینی ، اسلام و انقلاب را  تضعیف کنید؟

 

امام جمعه بوشهر به سیاستمداران انگلیس گفتند: شما خیلی حدتان کمتر از این است که بخواهید در رابطه با ایران سخن بگوئید شما دستتان تا مرفق به خون انقلابیئن جهان و ایران آغشته است .

 

ایشان افزودند: مذاکره با امریکا و انگلیس حقیقتا هیچ ثمره های ندارد اینها فقط به دنبال کسب منافع هستند. کسانی هستند که رژیم منحوس اسرائیل را درست کرده اند . تمام توطئه ها در خاورمیانه از این جرثومه های پلید و فساد صورت می گیرد.

 

نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر در ادامه بیان داشتند: انگلستان و سیاستمدارانش خود مثل گرگ اند به همدیگر رحم نمی کنند به کشورهای دیگر می توانند رحم کنند؟  اینان کشورهایی هستند که هر وقت انسان اینان را یاد می کند جنایتکاران تاریخی را به یاد می آورد.

 

ایشان نقض حقوق کشورهای عراق و سوریه را توسط آمریکا و بمباران هوائی این کشور ها را محکوم کردند و گفتند: اینان فکر می کنند هنوز کدخدای دنیا هستند دیگر دوران کدخدائی شما تمام شده و سقوط شما ان شاالله نزدیک است .

ارسال نظر
نام و نام خانوادگي
ايميل