بالگردها و قایق‌های پایگاه دریایی بوشهر به مناطق سیل‌زده اعزام شد

بالگردها و قایق‌های پایگاه دریایی بوشهر به مناطق سیل‌زده اعزام شد

ناخدا یکم شهرام منصوری مقدم سرپرست پایگاه دریایی شهید رئیس علی دلواری بوشهر در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه این هفته (30 فروردین ماه) شهر بوشهر:
تاريخ: 30/1/1398
كد مطلب: 30601
بازديد: 121

سرپرست پایگاه دریایی شهید رئیسعلی دلواری بوشهر با اشاره به خدمات این پایگاه به سیل‌زدگان ‌خوزستان گفت: با اعزام بالگردها و قایق‌های پایگاه دریایی شهید رئیسعلی دلواری بوشهر به مناطق سیل‌زده، این امکانات در استان ‌خدمات رسانی می‌کند.

ناخدا یکم شهرام منصوری مقدم با گرامیداشت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، نقش ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی را مهم دانست و اظهار داشت: با بیعت و وفاداری ارتش با امام راحل، زمینه پیروزی انقلاب اسلامی تسریع شد.

وی، خدمات ارتش در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: پس از بیعت ارتش با امام راحل، ارتش در همه عرصه‌ها برای خدمات‌رسانی حضور منسجمی داشت چراکه در 8 سال دفاع مقدس ارتش ،نقش مهم و تاثیرگذاری در شکست دشمن بعث عراق و هم‌پیمانانشان داشت.

 سرپرست پایگاه دریایی شهید رئیسعلی دلواری بوشهر با بیان اینکه رژیم بعث عراق در 8 سال مورد حمایت ویژه کشورهای مختلف اروپایی و غربی قرار گرفت خاطر نشان کرد: صدام که مورد حمایت انواع موشک‌ها، تانک‌ها، هواپیماها و دیگر تجهیزات نظامی کشورهای غربی قرار گرفت،  نظام اسلامی ایران با اقتدار آنان را شکست داد و صدام با خفت و خواری از دنیا رفت.

منصوری مقدم افزود: ارتش در جنگ 8 ساله با همکاری و کمک سپاه و بسیج در عملیات‌های مختلف شرکت کرد و نیروهای مسلح استان بوشهر کارنامه درخشانی در عرصه جنگ تحمیلی ثبت کردند.

وی، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را مردمی‌ترین نیرو دانست و خاطرنشان کرد: سرهنگی که صادقانه و از روی اخلاص برای کمک رسانی به سیل‌زده خوزستانی خم می‌شود تا فردی به وسیله نقلیه منتقل شود، نشان از مردمی بودن ارتش است که این ارتشی مورد تقدیر مقام معظم رهبری قرار می‌گیرد.

 سرپرست پایگاه دریایی شهید رئیسعلی دلواری بوشهر با بیان اینکه ارتش در همه عرصه‌ها آماده خدمات‌رسانی به مردم است به خدمات جریان سیل پرداخت و افزود: در جریان سیل استان خوزستان و گلستان ارتش حضور فعالی برای یاری رسانی به آسیب دیدگان داشت.

منصوری مقدم با اشاره خدمات پایگاه دریایی شهید رئیسعلی دلواری بوشهر به سیل‌زدگان استان خوزستان تصریح کرد:با اعزام بالگردها و قایق‌های پایگاه دریایی شهید رئیسعلی دلواری بوشهر برای خدمات‌رسانی به سیل‌زدگان،  این امکانات در استان خوزستان مستقرشده است.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگي
ايميل