بوشهری‌ها ۱۸ میلیارد ریال به سیل‌‌زدگان خوزستانی کمک کردند

بوشهری‌ها ۱۸ میلیارد ریال به سیل‌‌زدگان خوزستانی کمک کردند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته ( 20 اردیبهشت ماه) بندر بوشهر:
تاريخ: 20/2/1398
كد مطلب: 31603
بازديد: 85

غلامرضا حاجیانی ظهر امروز در جمع نمازگزاران بوشهری با تبریک ماه مبارک رمضان و با بیان اینکه هلال احمر در ابعاد گوناگون دارای رسالت‌هایی است اظهار داشت: انسانیت، بی‌غرضی، بی‌طرفی،استقلال،خدمت داوطلبانه، بشردوستی، وحدت، جهانی بودن از اصول هفتگانه نهضت صلیب سرخ و هلال احمر است که مورد توجه قرار دارد.

وی، با بیان اینکه هلال احمر اهدافی در راستای تسکین آلام آسیب دیدگان از حوادث دنبال می‌کند خاطر نشان کرد: تلاش برای تسکین آلام بشری، تامین احترام انسان‌ها، حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها، کوشش  برای برقراری دوستی و تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملت‌ها و مذاهب از اصول و اهداف جمعیت هلال احمر است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر، ایران را جز 10 کشور حادثه خیز جهان دانست و افزود: ایران در آسیا مقام چهارم و در دنیا مقام 8 تا 10 در عرصه حادثه خیزی قرار دارد.

حاجیانی، زلزله، طوفان، سیل، خشکسالی را از جمله حوادث استان بوشهر دانست و  تصریح کرد: در جریان ایام نوروز امسال که شاهد بارش باران در استان بوشهر بودیم، امدادگران ضمن کمک رسانی به آسیب دیدگان در اسکان اضطراری اقدامات مهمی انجام دادند که خوشبختانه به کسی آسیب وارد نشد.

وی، به نقش امدادگران هلال احمر استان بوشهر به یاری رساندن به حادثه دیدگان از سیل در استان‌های مختلف کشور افزود: در جریان سیل در مناطق شمالی کشور، لرستان، پل‌دختر و خوزستان مردم دچار مشکلاتی شدند که امدادگران به یاری آنان شتافتند.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگي
ايميل