نه به معامله قرن| عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: با اعزام ناو هواپیمابر ‌مردم ‌ایران دچار ترس ‌نمی‌شوند

نه به معامله قرن| عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: با اعزام ناو هواپیمابر ‌مردم ‌ایران دچار ترس ‌نمی‌شوند

سید محمد حسینی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سخنرانی قبل از خطبه نمازجمعه این هفته (10 خرداد ماه) شهر بوشهر:
تاريخ: 10/3/1398
كد مطلب: 31610
بازديد: 82

سید محمد حسینی ظهر امروز در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس بوشهربا بیان اینکه پیام روز جهانی قدس محو غده سرطانی رژیم اشغال‌گر قدس است اظهار داشت: تعیین آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس از سوی امام راحل تمام ترفندهای رژیم اشغال‌گر قدس در خاورمیانه را متوقف کرد.

وی، با بیان اینکه روز جهانی قدس به ملت فلسطین و تمام مظلومان و  آزادی‌خواهان جهان امید داد افزود:  ملت مظلوم و ستم‌دیده فلسطین که سال‌ها  با اشغال‌گری صهیونیست‌ها آواره است به چه جرمی باید تاوان این مشکلات و دربدری بدهد.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه رژیم اشغالگر قدس در بدو حرکت خود قصد تصرف تمام خاورمیانه را کرده بود تصریح کرد: با روشنگری حضرت امام راحل در اعلام روز جهانی حمایت از ملت مظلوم فلسطین در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان این روند متوقف شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از تجزیه کردستان عراق توسط اسرائیل غاصب خبر داد و بیان کرد: اسرائیلی‌ها سال گذشته قصد تجزیه کردستان عراق و تشکیل پایگاهی جدید در نزدیکی مرز ایران داشتند که با حضور چند روزه سردار رشید اسلام در کردستان بدون پیاده کردن نیروی نظامی و تنها با راه گفت‌وگو آنها را آگاه کردند.

حسینی مذاکره با آمریکا را به مانند عقب نشینی و سازش  دانست و افزود:مذاکره با آمریکا نشانه تسلیم و عقب نشینی از موضع انقلابی و تن دادن به خواسته‌های دشمنان است.

وی با بیان اینکه ایستادگی دشمن را به زانو می‌آورد تاکید کرد: هزینه ایستادگی به مراتب پایین‌تر از تسلیم شدن در برابر خواسته‌های دشمنان است.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به جنگ روانی آمریکا مبنی بر استقرار ناو هواپیمابر در خلیج فارس تصریح کرد: ترامپ که همواره در اندیشه کسب سود و منفعت است در صورت آشنایی کامل با ملت ایران باید می‌دانست که با اعزام ناو هواپیمابر به خلیج فارس مردم همیشه مبارز ایران دچار ترس و اضطراب نمی‌شوند.

حسینی از تاریخ پرافتخار ملت ایران را در مقابله با استکبار و استعمار خبر داد و بیان کرد: ایران با سایر کشورها فرق دارد و تاریخ باشکوه این کشور از جمله ایستادگی دلیران تنگستانی از جمله رئیسعلی دلواری در برابر انگلیسی‌ها به‌خوبی گواه این ادعاست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به موضع عقب نشینی آمریکا از سیاست‌ها و برنامه‌های قبلی  خاطر نشان کرد: فرمان آتش به اختیار رهبر معظم انقلاب نشان داد ایستادگی ملت ایران در مقابل آمریکایی‌ها موضوعی جدی است که این رویکرد آنها را به عقب نشینی وادار کرد.

حسینی با بیان اینکه موضع دموکرات و جمهوری خواه در آمریکا تفاوتی با هم ندارند افزود: سگ زرد برادر  شغال است با این حال عده‌ای فکر می‌کنند اگر دموکرات‌ها جایگزین جمهوری‌خواهان شوند شرایط فرق می‌کند.

وی، با اشاره به اینکه هزینه مقاومت و ایستادگی برابر آمریکا کمتر از سازش است خاطر نشان کرد: اگر در مذاکره هسته‌ای و برجام در برابر آمریکا کوتاه بیاییم آنها در ادامه در پی برنامه‌های دیگری همچون فعالیت موشکی، حقوق بشر، حقوق زنان، حجاب و دیگر موارد می‌روند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه  ملت ایران راست قامت به راه خود ادامه می‌دهد افزود: براساس آموزه‌های قرآنی، مهدوی، فاطمی، حسینی و علوی باید در این مسیر راست قامت و جاودانه باشیم.

وی با اشاره به نابودی رژیم صهیونیستی تا 22 سال آینده خاطر نشان کرد: براساس منویات رهبر معظم انقلاب تا 22 سال دیگر غده سرطانی اسرائیل برچیده می‌شود و با افول آمریکا شاهد سرافرازی آزادی خواهان جهان خواهیم بود.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگي
ايميل