۷۰۰۰ میلیارد ریال به دهیاری‌ها و شهرداری‌های استان بوشهر پرداخت شد

۷۰۰۰ میلیارد ریال به دهیاری‌ها و شهرداری‌های استان بوشهر پرداخت شد

مدیر کل امور مالیاتی استان بوشهر در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته (21 تیر ماه):
تاريخ: 26/4/1398
كد مطلب: 34622
بازديد: 130

غلامرضا احمدپری ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهربا بیان اینکه  پرداخت مالیات نقش مهمی در تحقق برنامه‌ها و طرح‌های تدوین شده دارد اظهار داشت: پرداخت مالیات از مهمترین عوامل رشد و توسعه جامعه محسوب می‌شود که مشارکت همگانی در این عرصه بسیار مهم و ضروری است.

وی، جلوگیری از فرار مالیاتی و شناسایی منابع جدید مالیاتی را در اولویت برنامه‌‌ها دانست و افزود: صاحبان درآمد املاک در حوزه اجاره تا پایان تیرماه فرصت دارند اظهارنامه مالیاتی خود را تسلیم کنند.

مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر بیان کرد: در این راستا اشخاص حقوقی و صاحبان شرکت‌ها تا پایان تیرماه می‌توانند اظهارنامه مالیاتی خود را ارائه دهند.

احمدپری از افزایش ارائه اظهار نامه مالیاتی صاحبان مشاغل خبر داد و تصریح کرد: ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل در استان بوشهر از 35 هزار اظهارنامه در سال 1396 سال قبل به 40 هزار اظهارنامه افزایش یافت که نشان از ترویج فرهنگ مالیاتی در حوزه‌های گوناگون است.

وی، به خوداظهاری تبصره ماده 100  پرداخت و افزود: از ظرفیت تبصره ماده 100  مودیان استان بوشهر بابت عملکرد سال قبل،  21 هزار اظهارنامه  امسال تحویل داده‌اند این میزان امسال سال ما قبل آن افزایش یافته است.

مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر به وصولی‌های ارزش افزوده و پرداخت به دهیاری‌ها و شهرداری‌ها اشاره کرد و افزود: از محل وصولی‌های ارزش افزوده سال قبل 7 هزار میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های عمرانی به دهیاری‌ها و شهرداری‌های استان بوشهر پرداخت شد.

احمدپری با تاکید بر تسریع تسلیم اظهارنامه مالیاتی گفت:صاحبان مشاغل مختلف، باید اظهارنامه‌های مالیاتی خود را هرچه سریع‌تر ارائه و در این راستا صاحبان املاک استان بوشهربرای بهره‌مندی از تسهیلات تا پایان تیرماه اقدام کنند.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگي
ايميل