انتقام خون پاک سردار سلیمانی از دشمنان گرفته می‌شود

انتقام خون پاک سردار سلیمانی از دشمنان گرفته می‌شود

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور جناب آقای بصیری در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته (13 دی ماه):
تاريخ: 13/10/1398
كد مطلب: 37659
بازديد: 46

مسعود بصیری ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با تسلیت و محکوم کردن ترور ناجوانمردانه سردار سرلشکر قاسم سلیمانی به‌همراه ابومهدی المهندس و تنی چند از همرزمانش در عراق اظهار داشت: روز‌به‌روز دست دشمنان انقلاب اسلامی کوتاه‌تر می‌شود و با انواع حربه‌ها به میدان می‌آیند که نشان از ترس و واهمه آنان از سرداران دلیر اسلام و انقلاب اسلامی است.

وی، ترور ناجوانمردانه سردار سرلشکر قاسم سلیمانی را از حربه‌های آمریکا دانست و تاکید کرد: همه جمهوری اسلامی ایران و همه کسانیکه در جبهه مقاومت علیه کفر و کفار در ستیزند حاج قاسم سلیمانی هستند چراکه خون شهید در جامعه و جهان اسلام جاری است.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه دشمنان از ترفندها و توطئه‌های خود علیه ملت ایران دست بر نمی‌دارند افزود: بدون شک دشمن بداند روز انتقام با دشمنان اسلام و تروریست‌های آمریکایی و ایادیش در منطقه نزدیک است وانتقام خون پاک سردار سلیمانی از دشمنان گرفته می‌شود.

بصیری، بیان کرد: اگرچه ملت ایران در پی شهادت سردار سلیمانی ناراحت و غمگین هستند  ولی خون این سردار بزرگ اسلام در رگ همه مردم جاری است و انتقام از دشمنان گرفته می‌شود.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگي
ايميل